695D106X9025F2T
DigiKeys varenummer
695D106X9025F2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
695D106X9025F2T
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 25V 2414
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V 2414 (6034 metrisk) 1,8Ohm
EDA/CAD-modeller
695D106X9025F2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2414 (6034 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,135" B (6,00mm x 3,43mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,085" (2,16mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
F
Spænding - Nominel
25 V