695D106X9015D2T
DigiKeys varenummer
695D106X9015D2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
695D106X9015D2T
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 15V 1810
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 15 V 1810 (4724 metrisk) 2,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
695D106X9015D2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1810 (4724 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,185" L x 0,095" B (4,70mm x 2,41mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
15 V