597D687X96R3E2T er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 96
680 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm