595D685X96R3T2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 2.490
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
6.8 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 0805 (2012 metrisk) 8,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D685X96R3T2T
DigiKeys varenummer
595D685X96R3T2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D685X96R3T2T
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 6.3V 0805
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
595D685X96R3T2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,087" L x 0,043" B (2,20mm x 1,10mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
6.3 V