595D337X9010R2T
DigiKeys varenummer
718-595D337X9010R2TTR-ND - Tape & Reel (TR)
718-595D337X9010R2TCT-ND - Afskåret tape (CT)
718-595D337X9010R2TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
595D337X9010R2T
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 10V 2824
Detaljeret beskrivelse
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 2824 (7260 metrisk) 130mOhm
EDA/CAD-modeller
595D337X9010R2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
130mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2824 (7260 metrisk)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,148" (3,75mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
10 V