595D336X9035R2T
DigiKeys varenummer
718-2294-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2294-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-2294-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
595D336X9035R2T
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 35V 2824
Detaljeret beskrivelse
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V 2824 (7260 metrisk) 280mOhm
EDA/CAD-modeller
595D336X9035R2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
280mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2824 (7260 metrisk)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,148" (3,75mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
35 V