595D336X9004B2W
DigiKeys varenummer
595D336X9004B2W-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D336X9004B2W
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 4V 1611
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 4 V 1611 (4028 metrisk) 470mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
595D336X9004B2W Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
470mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1611 (4028 metrisk)
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,110" B (4,00mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
4 V