595D226X0010A2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
22 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 1507 (3718 metrisk) 1,8Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D226X0010A2T
DigiKeys varenummer
595D226X0010A2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D226X0010A2T
Beskrivelse
CAP TANT 22UF 20% 10V 1507
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
595D226X0010A2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1507 (3718 metrisk)
Størrelse/dimension
0,146" L x 0,071" B (3,70mm x 1,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,068" (1,73mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
10 V