595D225X9010T4T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
2.2 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 0805 (2012 metrisk) 8,6Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D225X9010T4T
DigiKeys varenummer
595D225X9010T4T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D225X9010T4T
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 10% 10V 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
595D225X9010T4T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8,6Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,087" L x 0,043" B (2,20mm x 1,10mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
10 V