595D156X9050R2T er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Opgradering
Similar
På lager: 41
15 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V 2824 (7260 metrisk) 400mOhm