595D156X0035C2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
15 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V 2812 (7132 metrisk) 600mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D156X0035C2T
DigiKeys varenummer
595D156X0035C2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D156X0035C2T
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 35V 2812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
595D156X0035C2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
600mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2812 (7132 metrisk)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,126" B (7,10mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
35 V