595D155X9035B2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
1.5 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V 1611 (4028 metrisk) 2,8Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D155X9035B2T
DigiKeys varenummer
595D155X9035B2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D155X9035B2T
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 10% 35V 1611
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
595D155X9035B2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2,8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1611 (4028 metrisk)
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,110" B (4,00mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
35 V