595D155X9025A8T
DigiKeys varenummer
595D155X9025A8T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D155X9025A8T
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 10% 25V 1507
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V 1507 (3718 metrisk) 3,8Ohm
EDA/CAD-modeller
595D155X9025A8T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,8Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,146" L x 0,071" B (3,70mm x 1,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
25 V