595D155X0016T2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
1.5 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V 0805 (2012 metrisk) 8,7Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D155X0016T2T
DigiKeys varenummer
595D155X0016T2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D155X0016T2T
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 20% 16V 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
595D155X0016T2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
8,7Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,087" L x 0,043" B (2,20mm x 1,10mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
T
Spænding - Nominel
16 V