595D105X9035A2T
DigiKeys varenummer
718-595D105X9035A2TTR-ND - Tape & Reel (TR)
718-595D105X9035A2TCT-ND - Afskåret tape (CT)
718-595D105X9035A2TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
595D105X9035A2T
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 35V 1507
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V 1507 (3718 metrisk) 4,1Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
595D105X9035A2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
4,1Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1507 (3718 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,146" L x 0,071" B (3,70mm x 1,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,068" (1,73mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
35 V