594D397X96R3R2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
390 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2824 (7260 metrisk) 45mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
594D397X96R3R2T
DigiKeys varenummer
594D397X96R3R2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
594D397X96R3R2T
Beskrivelse
CAP TANT 390UF 10% 6.3V 2824
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
594D397X96R3R2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
45mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2824 (7260 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,148" (3,75mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
R
Spænding - Nominel
6.3 V