594D227X0010D2T
DigiKeys varenummer
718-1603-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1603-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1603-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
594D227X0010D2T
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 10V 2917
Detaljeret beskrivelse
220 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 65mOhm
EDA/CAD-modeller
594D227X0010D2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
65mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
10 V