594D156X9035D2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
På lager: 252
Similar
På lager: 286
På lager: 405
På lager: 156
På lager: 305
På lager: 92
15 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 270mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
594D156X9035D2T
DigiKeys varenummer
594D156X9035D2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
594D156X9035D2T
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 35V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
594D156X9035D2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
270mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
35 V