594D105X9050B8T
DigiKeys varenummer
594D105X9050B8T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
594D105X9050B8T
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 10% 50V 1611
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V 1611 (4028 metrisk) 3,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
594D105X9050B8T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1611 (4028 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,110" B (4,00mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
50 V