593D227X0010D2TE3 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 593D227X0010D2TE3 |
Beskrivelse | CAP TANT 220UF 20% 10V 2917 |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 125mOhm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 593D227X0010D2TE3 Modeller |
Kategori | ESR (ækvivalent seriemodstand) 125mOhm |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2917 (7343 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Tolerance ±20% | Producents størrelseskode D |
Spænding - Nominel 10 V | Funktioner Universal |