593D107X9010D2WE3
DigiKeys varenummer
718-593D107X9010D2WE3TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-593D107X9010D2WE3CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-593D107X9010D2WE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
593D107X9010D2WE3
Beskrivelse
593D107X9010D2WE3
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm @ 100kHz
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±10%
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Spænding - Nominel
10 V