592D337X9004D2T20H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
KEMET
KEMET
På lager: 451
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 4 V 2917 (7343 metrisk) 120mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
592D337X9004D2T20H
DigiKeys varenummer
592D337X9004D2T20H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
592D337X9004D2T20H
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 4V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
592D337X9004D2T20H Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
120mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
4 V