592D336X9010C2T15H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 2812 (7132 metrisk) 400mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
592D336X9010C2T15H
DigiKeys varenummer
592D336X9010C2T15H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
592D336X9010C2T15H
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 10V 2812
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
592D336X9010C2T15H Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
400mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2812 (7132 metrisk)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,126" B (7,10mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
10 V