592D157X0010C2T20H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
På lager: 156
Similar
150 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 2812 (7132 metrisk) 170mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
592D157X0010C2T20H
DigiKeys varenummer
592D157X0010C2T20H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
592D157X0010C2T20H
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 20% 10V 2812
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
592D157X0010C2T20H Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
170mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2812 (7132 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,126" B (7,10mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
10 V