591D337X96R3C2T20H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2812 (7132 metrisk) 150mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591D337X96R3C2T20H
DigiKeys varenummer
591D337X96R3C2T20H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
591D337X96R3C2T20H
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
591D337X96R3C2T20H Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2812 (7132 metrisk)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,126" B (7,10mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
6.3 V