591D225X0035C2T15H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
2.2 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V 2812 (7132 metrisk) 2Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591D225X0035C2T15H
DigiKeys varenummer
591D225X0035C2T15H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
591D225X0035C2T15H
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 20% 35V 2812
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
591D225X0035C2T15H Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
2Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2812 (7132 metrisk)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,126" B (7,10mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
35 V