550D227X9010S2B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
220 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 10 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
550D227X9010S2B
DigiKeys varenummer
550D227X9010S2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
550D227X9010S2B
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL
Producentens standard leveringstid
39 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
550D227X9010S2B Modeller
Kategori
Type
Hermetisk forseglet
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,351" diam. x 0,786" L (8,92mm x 19,96mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
S
Spænding - Nominel
10 V