299D105X0020AB6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 20 V Radial - 3 ledere
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
299D105X0020AB6
DigiKeys varenummer
299D105X0020AB6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
299D105X0020AB6
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 20% 20V RADIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
299D105X0020AB6 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial - 3 ledere
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,190" B (7,10mm x 4,82mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
20 V