298D227X0004P2T
DigiKeys varenummer
718-1894-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1894-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1894-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
298D227X0004P2T
Beskrivelse
CAP TANT 220UF 20% 4V 0805
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 4 V 0805 (2012 metrisk) 3Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
298D227X0004P2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
3Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,094" L x 0,057" B (2,40mm x 1,45mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,19mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
P
Spænding - Nominel
4 V