298D156X06R3M2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 3.521
Datablad
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 0603 (1608 metrisk) 7Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
298D
298D156X06R3M2T
DigiKeys varenummer
298D156X06R3M2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
298D156X06R3M2T
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 6.3V 0603
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
298D156X06R3M2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
7Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
M
Spænding - Nominel
6.3 V