298D106X0010M2T er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
KYOCERA AVX
10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 0603 (1608 metrisk) 7,5Ohm