298D106X0010M2T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 298D106X0010M2T |
Beskrivelse | CAP TANT 10UF 20% 10V 0603 |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 0603 (1608 metrisk) 7,5Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 298D106X0010M2T Modeller |
Kategori | ESR (ækvivalent seriemodstand) 7,5Ohm |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Monteringstype Overflademontering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,033" B (1,60mm x 0,85mm) |
Kapacitans | Højde - Monteret (maks.) 0,035" (0,89mm) |
Tolerance ±20% | Producents størrelseskode M |
Spænding - Nominel 10 V | Funktioner Universal |