199D686X9025F6B1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
68 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D686X9025F6B1
DigiKeys varenummer
199D686X9025F6B1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
199D686X9025F6B1
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 10% 25V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D686X9025F6B1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,378" diam. (9,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
25 V