199D686X0010DXB1E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Datablad
68 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D686X0010DXB1E3
DigiKeys varenummer
199D686X0010DXB1E3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
199D686X0010DXB1E3
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 20% 10V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D686X0010DXB1E3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,460" (11,68mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
10 V