199D685X9035DXV1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
På lager: 87
6.8 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D685X9035DXV1
DigiKeys varenummer
199D685X9035DXV1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D685X9035DXV1
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 10% 35V RADIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D685X9035DXV1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,460" (11,68mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V