199D475X0035C2C1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
4.7 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D475X0035C2C1
DigiKeys varenummer
199D475X0035C2C1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D475X0035C2C1
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 20% 35V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D475X0035C2C1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,217" diam. (5,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V