199D475X0010A6V1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
4.7 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D475X0010A6V1
DigiKeys varenummer
199D475X0010A6V1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D475X0010A6V1
Beskrivelse
CAP TANT 4.7UF 20% 10V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D475X0010A6V1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,376" (9,61mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
10 V