199D337X06R3F6V1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D337X06R3F6V1
DigiKeys varenummer
199D337X06R3F6V1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D337X06R3F6V1
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 20% 6.3V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
199D337X06R3F6V1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,378" diam. (9,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
6.3 V