199D336X9016D6B1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D336X9016D6B1
DigiKeys varenummer
199D336X9016D6B1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
199D336X9016D6B1
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 16V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D336X9016D6B1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,498" (12,66mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
16 V