199D336X9010DYV1
DigiKeys varenummer
199D336X9010DYV1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D336X9010DYV1
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 10% 10V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial
EDA/CAD-modeller
199D336X9010DYV1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Lederafstand
0,125" (3,18mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
10 V