199D335X0010A1V1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
3.3 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D335X0010A1V1
DigiKeys varenummer
199D335X0010A1V1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D335X0010A1V1
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 10V RADIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
199D335X0010A1V1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,280" (7,11mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
10 V