199D225X0025AXV1
DigiKeys varenummer
199D225X0025AXV1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D225X0025AXV1
Beskrivelse
CAP TANT 2.2UF 20% 25V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V Radial
EDA/CAD-modeller
199D225X0025AXV1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,340" (8,64mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
25 V