199D155X9025AXV1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Datablad
Similar
Similar
1.5 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 25 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D155X9025AXV1
DigiKeys varenummer
199D155X9025AXV1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D155X9025AXV1
Beskrivelse
CAP TANT 1.5UF 10% 25V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D155X9025AXV1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,340" (8,64mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
25 V