199D106X0035DXV1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 53
Datablad
Direkte
På lager: 0
Similar
Similar
På lager: 109
På lager: 205
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D106X0035DXV1
DigiKeys varenummer
199D106X0035DXV1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D106X0035DXV1
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 35V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D106X0035DXV1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,460" (11,68mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V