199D106X0010B2B1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 109
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D106X0010B2B1
DigiKeys varenummer
199D106X0010B2B1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
199D106X0010B2B1
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 10V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D106X0010B2B1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
10 V