199D105X0050B2V1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 50 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D105X0050B2V1
DigiKeys varenummer
199D105X0050B2V1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D105X0050B2V1
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 20% 50V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D105X0050B2V1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,197" diam. (5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
50 V