199D105X0035AXV1E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D105X0035AXV1E3
DigiKeys varenummer
199D105X0035AXV1E3-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D105X0035AXV1E3
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 20% 35V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
199D105X0035AXV1E3 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,340" (8,64mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V