199D105X0035A2V1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 89
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
1 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 35 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D105X0035A2V1
DigiKeys varenummer
199D105X0035A2V1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D105X0035A2V1
Beskrivelse
CAP TANT 1UF 20% 35V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
199D105X0035A2V1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,173" diam. (4,40mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,280" (7,11mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)
Spænding - Nominel
35 V