173D825X9035X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
8.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D825X9035X
DigiKeys varenummer
173D825X9035X-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
173D825X9035X
Beskrivelse
CAP TANT 8.2UF 10% 35V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
173D825X9035X Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,420" L (4,57mm x 10,67mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
X
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
35 V