173D825X9020W kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
8.2 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 20 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
173D825X9020W
DigiKeys varenummer
173D825X9020W-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
173D825X9020W
Beskrivelse
CAP TANT 8.2UF 10% 20V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
173D825X9020W Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,345" L (4,57mm x 8,76mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
W
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
20 V